Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna Myjnie Parowe Opinie
Myjnie Parowe Opinie
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Moja opinia i pytania

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Kupiłeś myjnię parową? Podziel się spostrzeżeniami! Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Moja opinia i pytania
Autor Wiadomość
Wampirek




Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Moja opinia i pytania
Witam od kilku dni jestem posiadaczem Optumy DMF kupilem uzywana miesieczna mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowac... jestem na etapie otwierania mobilnej myjni... Moja opinia jest jeszcze troszke mieszana... oczywiscie da sie umyc auto... tylko sa ale czy faktycznie nie wytwarzamy sciekow i ile czasu na to potrzeba... ja rozumiem umylem dopiero auta i musze dojsc do wprawy i mysle ze bedzie ok... przeciec wszedzie to funkcjonuje wiec ja tez mysle ze bez problemu bede to szybko robil i bez sciekow... Mial bym takie pytanka do posaidaczy juz tych myjek parowych :
1. Gdzie kupiliscie i jakie smatki najlepiej sie nadaja do tego i ile ich posiadacie?
2. Czym myjecie szyby zeby smugi nie zostawaly bo z tym czesto jest problem jak dobrze sie przyjrzy.
3. jaka para myjecie auto czy calkiem sucha czy na pol mokra? jak to wyglada u was?
4. Ile wam zajmuje mycie sredniego auta np golfa V.
5. Pytanie do tych ktorzy maja myjke w samochodzie i mobilna czy za kazdym razem wyciagacie ja czy moze porobiliscie sobie jakies rury od spalin i maszyna jest ciagle w aucie?

Tyle bardzo bym prosil o odpowiedzenie na te pytanka poniewaz staram sie naj naj szybciej ruszyc z ta dzialalnoscia...


Post został pochwalony 0 razy
Nie 14:07, 03 Paź 2010 Zobacz profil autora
Gość







Post Re: Moja opinia i pytania
Witam
Wampirek czy byś mógł pochwalić się jak kręci się ten interesik , bo jak widzę nie otrzymałeś nawet odpowiedzi na twoje pytania .Mam rozumieć ,że nikt już nie chce się wypowiadać o tym biznesie jak już wtopił kasę na zakup maszyny. Polak mądry po szkodzie -Pozdrawiam.
Pon 10:35, 13 Gru 2010
Wampirek




Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
biznes powoli sie rozkreca poczatki ciezkie ale to jak wszedzie... zobaczymy co bedzie teraz troche sezon martwy bo ostra zima... zobaczymy co bedzie


Post został pochwalony 0 razy
Wto 8:32, 14 Gru 2010 Zobacz profil autora
Gość







Post
Masz rację teraz nie sezon na takie mycie ,ale powiedz czy reklamujesz się i jest jakieś zainteresowanie miałeś już klientów??
Pozdrawiam
Wto 13:10, 14 Gru 2010
Wampirek




Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
poczatki ciezkie w kazdej firmie reklama mma ulotki i wizytowki... powoli sie rozkreca tak ktos komus powie i coraz wiecej klientow... ciezko okreslic co bedzie... nie ma jazdy bez ryzyka ponoc...


Post został pochwalony 0 razy
Pią 15:30, 17 Gru 2010 Zobacz profil autora
Gość







Post
Mam nadzieję ,że będzie dobrze i życzę Ci żeby tak było. Tak jak w każdym biznesie początki są trudne ale trzeba być wytrwałym. Ja przymierzam się do tego biznesu również więc będziesz miał swego sojusznika, Powiedz mi jak to wygląda z praktyki ,czy rzeczywiście nie trzeba mieć żadnych zezwoleń środowiskowych odnośnie mycia aut w każdym miejscu . Czy od sprzedawcy maszyny otrzymałeś certyfikat ,który upoważnia do mycia aut nie szkodząc środowisku itp. Czy np. straż miejska już ciebie kontrolowała ..
Pozdrawiam ..
Sob 10:54, 18 Gru 2010
Wampirek




Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
co do zezwolen to tyle co np green steam mi powiedzialo czyli mata pod samochod jak jest bardzo brudna ale jeszcze ani raz nie uzylem jej... kupujac optime dmf otrzymuje sie ekspertyze srodowiskowa na temat mycia parowego..


Post został pochwalony 0 razy
Pon 16:41, 20 Gru 2010 Zobacz profil autora
para buch
Gość






Post zainteresowany biznesem
Witam!
Pozwolicie że przyłączę się do sojuszników. Również rozważam otwarcie takiego biznesu, złożyłem papiery na dofinansowanie z UNii bo to trochę drogi sprzęt: maszyna detergenty, szmaty itp. ale na pierwszy rzut odpadłem. Będę się starał na drugi rzut, może się uda. Boję się jedynie konkurencji: w mieście 25000 mieszkańców 1 myjnia automat około 4 ręcznych i około 5 bezdotykowych, do tego kierowcy którzy myją na własnym podwórku. Czy ma szansę taka mobilna myjka? Chciałem oprócz mobilnej myjni ruszyć z auto detailingiem bo czegoś takiego na pewno nie ma nie tylko w mieście ale i w okolicy. Myślę że znajdą się zagorzali klienci na detailing.

Pozdrawiam
Życzę powodzenia!
Wto 9:25, 25 Sty 2011
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Kupiłeś myjnię parową? Podziel się spostrzeżeniami! Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin