Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna Myjnie Parowe Opinie
Myjnie Parowe Opinie
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Myjnia parowa czy BEZWODNA???

 
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Myjnie parowe pomysłem na biznes Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Myjnia parowa czy BEZWODNA???
Autor Wiadomość
Łukasz888




Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Myjnia parowa czy BEZWODNA???
Witam, myślę nad otworzeniem parowej myjni mobilnej, przeczytałem te forum i okazuje się że koszty są dosyć wysokie i interes nie jest zbytnio opłacalny dlatego może ktoś z Was działał na zasadzie mobilnej myjni BEZWODNEJ F1Clean czy też NoWet? Bo tutaj koszty są niskie (tylko środek + mikrofibia) a efekty jak widzę są bardzo dobre no i dodatkowa zaleta jest taka że auto jest w jakimś stopniu odrazu nawoskowane, można też przy takiej mobilnej myjni bezwodnej wykonywać odkurzanie czy też bardziej profesjonalne woskowanie woskami np. Meguiars, może najpierw otworzyć taką myjnię BEZWODNĄ a potem dopiero myśleć o parowej? bo w razie niepowodzenia to nie poniesie się dużych strat finanowych, co o tym myślicie?


Post został pochwalony 0 razy
Pią 1:13, 30 Wrz 2011 Zobacz profil autora
M&M




Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Bezwodna raczej nie
Ja bym się w takie rozwiązanie nie ładował, największą wadą myjni bezwodnych jest to, że się nie sprawdzają przy bardziej zabrudzonych samochodach... o tym, że rysy są nieuniknione nawet nie wspomnę. Dużo lepiej jest kupić myjkę i w razie niepowodzenia ją sprzedać. Jeżeli zdecydowałbyś się na myjnię bezwodną i interes nie wypali nigdy nie będziesz wiedział czy to dlatego, że rynek jest słaby czy dlatego, że bezwodne mycie jest kiepskie.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 8:06, 04 Paź 2011 Zobacz profil autora
Tomek72




Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Zdecydowanie parowa! Posiadam od roku Optime DMF, jest naprawdę świetna. Zleceń bardzo dużo, maszyna łatwa w obsłudze. Bardzo fajny biznes Smile


Post został pochwalony 0 razy
Śro 22:46, 28 Lut 2018 Zobacz profil autora
combi1




Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Myjnia parow
Zgadzam się, że myjnia parowa. Optima jest super. Jest teraz nowa maszyna od Greensteamu, Optima XD, czy ma ktoś może opinie na jej temat ?


Post został pochwalony 0 razy
Nie 16:02, 30 Gru 2018 Zobacz profil autora
combi1




Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Ma ktoś już opinię na temat optimy XD???? Kochani co taka cisza????


Post został pochwalony 0 razy
Pon 13:49, 04 Lut 2019 Zobacz profil autora
ecoclean




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Optima XD
Ja pracuję zarówno na Optimie DMF jak i na XD, tą drugą kupiłem niedawno ale już mogę powiedzieć że jest ok. Zasadniczo nie różni się od DMF pod względem parametrów pracy, ale podstawowa różnica jest taka, że ma wbudowany filtr zmiękczający wodę co całkowicie zlikwidowało jakiekolwiek problemy techniczne


Post został pochwalony 0 razy
Pią 10:51, 15 Mar 2019 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Myjnie parowe pomysłem na biznes Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin