Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna Myjnie Parowe Opinie
Myjnie Parowe Opinie
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Jaka maszyna i do czego?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Forum o myjniach parowych Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jaka maszyna i do czego?
Autor Wiadomość
marex666




Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Jaka maszyna i do czego?
Witam , zastanawiam sie nadal nad wyborem
Jakie różnice zauważacie ? Do czego lepsza jedna i druga ? Plusy i minusy?
Z góry dzięki


Post został pochwalony 0 razy
Nie 20:53, 15 Sty 2017 Zobacz profil autora
tadeusz_wroclaw




Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Mysle ze myjka spalinowa wychodzi zdecydowanie taniej, i lepiej bo nie jestesmy uzaleznieni od zasilania, tak mysle


Post został pochwalony 0 razy
Nie 9:19, 02 Kwi 2017 Zobacz profil autora
ecoclean




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Generalnie elektryczna bardziej nadaje się do zakładów produkcyjnych, jeżeli chcesz prowadzić myjnię albo mobilna albo stacjonarną to zawsze lepiej wyjdziesz ze spalinową - tu nie ma żadnej dyskusji. No chyba, że jesteś w galerii handlowej i masz jakieś bardzo specyficzne ograniczenia co do tego


Post został pochwalony 0 razy
Śro 11:02, 04 Paź 2017 Zobacz profil autora
Grzechu932




Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Ja jestem teraz na kupnie takiej maszyny do myjni mobilnej, byłem na dwóch prezentacjach i generalnie nie było tematu elektrycznych maszyn w myjniach mobilnych. Znaczy był, ale tylko jako urządzenie pomocnicze do hoteli, gastronomii itd. ale do mycia samochodów mobilnie no to nie ma jak tego zrobić - tylko spalinowa. Myślę bardziej o tym jako o mobilnej firmie sprzątającej i chciałbym zacząć jeszcze na jesieni jak mi fundusze pozwolą no a jak nie to na wiosnę


Post został pochwalony 0 razy
Czw 9:35, 05 Paź 2017 Zobacz profil autora
dariusz_mobi




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post
@Grzechu dobrze, że myślisz o tym jak o mobilnej firmie sprzątającej bo najwięcej pieniędzy jest właśnie w takich zleceniach przemysłowych ale nie koniecznie związanych z samochodami. Jak zaczynasz z myjnią mobilną to samochody mogą być dla ciebie taką bazą bo z tym jest dużo łatwiej jeżeli chodzi o klientów ale od razu proponuję ci szukać dodatkowych zleceń na czyszczenie w przemyśle, gastronomii itd. Wtedy masz stałe zlecenia i możesz rozwijać biznes. Ostrzegam też, że na początku nie ma kokosów, ale jak przebrniesz pierwsze 6 miesięcy to będzie ci łatwiej. Życzę wszystkiego najlepszego!


Post został pochwalony 1 raz
Pon 12:32, 09 Paź 2017 Zobacz profil autora
Grzechu932




Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
dariusz_mobi napisał:
@Grzechu dobrze, że myślisz o tym jak o mobilnej firmie sprzątającej bo najwięcej pieniędzy jest właśnie w takich zleceniach przemysłowych ale nie koniecznie związanych z samochodami. Jak zaczynasz z myjnią mobilną to samochody mogą być dla ciebie taką bazą bo z tym jest dużo łatwiej jeżeli chodzi o klientów ale od razu proponuję ci szukać dodatkowych zleceń na czyszczenie w przemyśle, gastronomii itd. Wtedy masz stałe zlecenia i możesz rozwijać biznes. Ostrzegam też, że na początku nie ma kokosów, ale jak przebrniesz pierwsze 6 miesięcy to będzie ci łatwiej. Życzę wszystkiego najlepszego!


Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć co było ważne jak wchodziłeś w ten biznes to znaczy mam na myśli sprzęt ale też jakieś dodatkowe rzeczy, wsparcie itd. Jak to wyglądało u ciebie.


Post został pochwalony 0 razy
Pon 12:37, 09 Paź 2017 Zobacz profil autora
dariusz_mobi




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post
Wiesz co sprzęt jest na pewno bardzo ważny, ale najlepiej żebyś sam zobaczył prezentacje i zadecydował. Ja kupiłem sprzęt w greensteam w krakowie, ale nie tylko dlatego, że wydaje mi się, że mają najlepszy sprzęt, ale najważniejsza było dla mnie to że są bardzo doświadczeni i dokładnie mi opowiedzieli czym się zajmować a co sbie od razu odpuścić. Na przykład powiem ci, że na początku myślałem o czyszczeniu elewacji i kostki brukowej ale to jest całkowicie bez sensu bo myjka ciśnieniowa zrobi to szybciej i kosztuje tysiąc złotych. Lepiej właśnie wykonywać zlecenia w takich miejscach gdzie z wodą nie wejdziesz a liczy się to żeby było czysto. Mam na przykład takiego klienta gdzie czyszczę w małym zakładzie linię produkcyjną soków jabłkowych, gdzie nie ma możliwości żeby zrobić to wodą. Potem jak już po zakupie miałęm pytania jakieś co do czyszczenia to nawet jak czegoś gość nie wiedział to dzwonił po innych klientach żeby się dowiedzieć jak to zrobić więc jestem zadowolony ze współpracy.


Post został pochwalony 0 razy
Pon 13:10, 09 Paź 2017 Zobacz profil autora
ecoclean




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Grzechu932 napisał:
Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć co było ważne jak wchodziłeś w ten biznes to znaczy mam na myśli sprzęt ale też jakieś dodatkowe rzeczy, wsparcie itd. Jak to wyglądało u ciebie.


Ja Ci tylko powiem, żebyś nie bawił się przypadkiem w żadne franczyzy bo to ci w niczym nie pomoże a jak kupisz sprzęt od dobrego sprzedawcy to tak jak napisał dariusz i tak Ci wszystko powie co potrzebujesz wiedzieć


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ecoclean dnia Pon 13:57, 09 Paź 2017, w całości zmieniany 3 razy
Pon 13:53, 09 Paź 2017 Zobacz profil autora
dariusz_mobi




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post
Franczyza zdecydowanie nie jest do niczego potrzebna. Wsparcie jest potrzebne na początku ale właśnie takie wsparcie dostaniesz np w greensteamie przy zakupie maszyn. Potem też będziesz miał jakąś pomoc, ale i tak się musisz wiele nauczyć na własną rękę i franczyza ci w niczym nie pomoże. Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Wto 13:29, 10 Paź 2017 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Forum o myjniach parowych Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin