Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna Myjnie Parowe Opinie
Myjnie Parowe Opinie
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Chemia do myjni parowej

 
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Chemia do myjni parowych opinie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Chemia do myjni parowej
Autor Wiadomość
MarekR




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post Chemia do myjni parowej
Powiem, że środki chemiczne używane w myjniach parowych muszą być w miarę dobrej jakości. Klient, który przyjeżdża do mojej myjni jest nieco inny niż ten, który myje swoje auto na myjni wodnej i oczekuje nieco wyższej jakości mycia. Z własnego doświadczenia powiem, że często zdarza się, że klienci pytają jakich środków używam na myjni jeszcze przed myciem. Swojego czasu testowałem dużo tańsze środki ale to była kompletna klapa. Prawda jest taka, że używana chemia jak i całościowo estetyka myjni muszą być dostosowane do jakości usług jakie się świadczy, a jeżeli tak nie jest to bądź pewny, że klient to zauważy i jest duża szansa że nie wróci. Dlatego jak się ma dobre środki to warto się tym chwalić przed klientem, banery na myjni itd. Pozdrawiam, Marek.


Post został pochwalony 0 razy
Czw 12:52, 05 Paź 2017 Zobacz profil autora
Grzechu932




Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
No jest to oczywista sprawa ale nie możesz też przesadzić no bo chyba chodzi o to w tym wszystkim żeby zarobić a nie wydać na chemię wszystkiego a w Polsce to wiadomo jak jest że każdy chce jak najtańszym kosztem umyć auto


Post został pochwalony 0 razy
Czw 14:16, 05 Paź 2017 Zobacz profil autora
MarekR




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post
No właśnie ja też tak myślałem na początku ale zupełnie tak nie jest bo w zależności jak się przedstawisz klientom jako myjnia tacy będą do ciebie przyjeżdżali, generalnie jak ktoś chce umyć auto za dyszkę to jedzie na myjnię bezdotykową a nie na myjnię ręczną i to jeszcze parową. To że każdy chce umyć auto jak najtańszym kosztem to jest kompletna bzdura bo klienci są bardzo różni i mam też takich co zostawiają u mnie po kilkaset złotych nie mówię, że to jest reguła, ale jak bym nie miał dobrej chemii to faktycznie musiałbym kasować 15 zł za wizytę bo to potem widać, nawet jak myślisz że nie widać to jesteś w błędzie. Ja jestem przekonany do chemii premo bo mogę zrobić praktycznie wszystko na wysokim poziomie od mycia podstawowego po nakładanie powłok ceramicznych.


Post został pochwalony 0 razy
Pon 6:58, 09 Paź 2017 Zobacz profil autora
kamoo




Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Grzechu932 napisał:
No jest to oczywista sprawa ale nie możesz też przesadzić no bo chyba chodzi o to w tym wszystkim żeby zarobić a nie wydać na chemię wszystkiego a w Polsce to wiadomo jak jest że każdy chce jak najtańszym kosztem umyć auto


Jak będziesz używał złej chemii to nikt do ciebie nie będzie przyjeżdżał, nawet klienci za 10 zł będą woleli porysować auto na szczotkach


Post został pochwalony 0 razy
Wto 7:14, 10 Paź 2017 Zobacz profil autora
ecoclean




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Nie ma sensu kasować klienta 10zł za mycie i używać słabej chemii. Lepiej zainwestować nieco więcej w chemię i świadczyć usługi trochę wyższej klasy, wtedy myjnia parowa ma sens i ma szansę zarobić


Post został pochwalony 0 razy
Śro 14:24, 11 Paź 2017 Zobacz profil autora
dariusz_mobi




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post Chemia do myjni parowej
Ja również polecam chemię premo, używam już ponad rok i wiem, ze najlepiej nadaje się do myjni mobilnych. Przechodziłem też przez inne rodzaje chemii w innych firmach (zarówno tańsze jak i droższe) i wydaje mi się, że droższe firmy wcale nie mają produktów lepszej jakości a z kolei przy tańszych niestety widoczna jest różnica w myciu


Post został pochwalony 0 razy
Śro 16:02, 21 Lut 2018 Zobacz profil autora
Grzechu932




Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
kamoo napisał:
Grzechu932 napisał:
No jest to oczywista sprawa ale nie możesz też przesadzić no bo chyba chodzi o to w tym wszystkim żeby zarobić a nie wydać na chemię wszystkiego a w Polsce to wiadomo jak jest że każdy chce jak najtańszym kosztem umyć auto


Jak będziesz używał złej chemii to nikt do ciebie nie będzie przyjeżdżał, nawet klienci za 10 zł będą woleli porysować auto na szczotkach


Pełna zgoda. Teraz jak już mam jakieś doświadczenie to mogę powiedzieć, że klient myjni parowej nie koniecznie chce wykonać usługę najtaniej (oczywiście chce żeby była wykonana tanio), ale napewno musi być wykonana dobrze. Ostatnio zadzwonił do mnie klient po tygodniu od wykonania usługi i pytał jakiego wosku użyłem bo nigdy wcześniej tak nie miał żeby było auto tak zabezpieczone, a użyłem poprostu takiego wosku dwuskładnikowego do nakładania na szybko. Takie drobnostki utwierdzają mnie w przekonaniu że faktycznie myliłem się co do tego co mówiłem wcześniej.


Post został pochwalony 0 razy
Pon 12:45, 26 Lut 2018 Zobacz profil autora
MarekR




Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Post
A co to za wosk jest?


Post został pochwalony 0 razy
Pon 12:53, 26 Lut 2018 Zobacz profil autora
zakazw




Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post PREMO - opinie
Jakie są Wasze doświadczenia ze stosowania produktów Premo? Ja wypróbowałem kilku, np. Interior Cleaner i uważam że jest super.


Post został pochwalony 0 razy
Nie 17:21, 30 Wrz 2018 Zobacz profil autora
combi1




Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
widzę, że cisza a ja właśnie testuję kolejne produkty Premo i uważam, że są doskonałe. Iron Wheel to czyszczenia felg to petarda. robi piorunujące wrażenie na klientach.


Post został pochwalony 0 razy
Pią 20:06, 30 Lis 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Chemia do myjni parowych opinie Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin