Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna Myjnie Parowe Opinie
Myjnie Parowe Opinie
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Wybór maszyny

 
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Forum o myjniach parowych Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wybór maszyny
Autor Wiadomość
kris85




Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post Wybór maszyny
Cześć,
Przeglądnąłem forum, poczytałem, ale nie znalazłem nic, co by odpowiedziało na moje pytania.
Chcę wystartować z myjnią parową (plus inne usługi) stacjonarnie. Zastanawiam się, która maszyna jest lepsza (bardziej wydajna, ekonomiczna, mniej psująca się): diesel czy elektryczna... Czy nie ma to wielkiego znaczenia, a koszt per 1 samochód wychodzą - mniej więcej - podobnie?
Druga sprawa, to wybór odpowiedniego producenta. Królują, jak widzę, myjnie Optima. A co z Astra Steamer? Na co powinienem zwrócić uwagę, gdybym chciał kupić używaną maszynę (diesel lub elektryk)? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!


Post został pochwalony 0 razy
Nie 15:33, 01 Gru 2013 Zobacz profil autora
MaTT_ecosteam




Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Witam,
maszyny dieslowskie na pewno są trwalsze. Spalanie takiej maszyny (optima) to ok 2l/h, koszty są dość duże.
Prowadzimy taką myjnię od września 2013 roku, jesteśmy również autoryzowanym dealerem maszyn parowych i serwisem.


Post został pochwalony 0 razy
Pią 12:19, 11 Lip 2014 Zobacz profil autora
Tomek72




Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Post
Ja polecam Optime, konkurencja jest dużo słabsza. Mam taką maszynę od roku- Optime DMF, ani razu mnie nie zawiodła. Jest lekka i zwrotna, a nie jak Fortador- który jest wielkim klockiem.


Post został pochwalony 0 razy
Czw 22:00, 05 Kwi 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Myjnie Parowe Opinie Strona Główna » Forum o myjniach parowych Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin